« The Old Man and the Train | Main | "Like, Distilled" »

February 28, 2006

Comments

murraynz

I'm not sure how you're managing not to freak out by this. While you write fabulously, I doubt Seth would ignore the content just because it's alarmingly stylish.

And why is it that when making up names "Zach" is always at the top of the fake-list?

Darrell

Thank God you're back with a post. I recently started reading your blog, and after going through the archives was waiting for a new one. You're an excellent writer.

clark

i wish i could write as well as you ethan, but i wanted to try and mention a quote:
"why read fiction when there is so much history, and interesting facts and experiences for us to learn from..."
ps- "chinese guys" are a lot like "jewsish blokes" emotionally...trust me, i know...

aussiegav

Hey Ethan,
the reason you are doing this is to get Seth to read it right? You wanna hurt him, send him over the edge, otherwise you wouldn't be writing about him at all. Still hurts huh? Time to let him go girlfriend or you will never meet anyone again. I know, I mourned for 3 years and all I got out of it was low self esteem with a bit of self hate thrown in. You are a big boy, you are in the prime of your life. Let it go and move on mate. :)

giraldo4

Good afternoon
This leads to less blood flow to the penis, which can create erectile problems. online purchase
Bye !!
____________________________
purchase cheap :)

breernipurn

hosting
Jeśliby poszukujesz taniej i solidnej firmy zajmującej się hostingiem to mam dla Ciebie zniewalającą informacje. Otóż teraz zaistniał kompetentny i tani portal internetowy dla ludzi, którzy doceniają rzetelność i szybkość wykonywania zlecenia. Jednak nawiążmy do tego czym jest hosting. To usługa polegająca na udzielaniu przez dostawców Netu miejsca na swoich serwerach dla wielorakich usług np. serwisy WWW, konta pocztowe, radia internetowe itp. Zwykle napotykany jest hosting odpłatny, w którym koszt opłaty miesięcznej zależy od wielu czynników. Jako biznes gwarantujemy hosting na najlepszym poziomie, oferując przy tym potencjalnie najniższe ceny. Przekonaj się sam! Nasze usługi hosting także są odpłatne, z jednym wyjątkiem, nasze usługi hosting są jednymi z najmniej kosztownych w globalnej siecie Nie jesteś w stanie w to uwierzyć, czy kwestionujesz jeszcze słuszność tego, co tu jest napisane? Jeżeli tak to koniecznie zajrzyjwstąp na naszą stronę internetową i przekonaj się o słuszności tej wiadomości. Nasze usługi hosting oferują najlepszą jakość w najniższej cenie. Nie będziesz zmuszony płacić wielkich pieniędzy za usługi hosting. Oferujemy dużą ilość upustów i promocji specjalnie dla wiernych, ale i też dla nieznanych jeszcze klientów. Zobacz sam i wejdź koniecznie. Spostrzeżesz ile jesteś w stanie zachować pieniędzy w portfeluz nami.

WevyHeaby

hosting
Jeśli szukasz niedrogiej i solidnej firmy zajmującej się hostingiem to posiadam dla Ciebie fantastyczną wiadomość. Otóż teraz powstał profesjonalny i niedrogi portal internetowy dla ludzi, którzy liczą sobie rzetelność i szybkość wykonywania zlecenia. Jednakże ruszmy od tego czym jest hosting. To usługa polegająca na użyczaniu przez dostawców Netu miejsca na własnych serwerach dla różnych usług np. serwisy WWW, konta pocztowe, radia internetowe itp. Na ogół spotykany jest hosting płatny, w którym wartość należności miesięcznej zależy od wielu czynników. Jako przedsiębiorstwo umożliwiamy hosting na najwyższym poziomie, dając przy tym potencjalnie najniższe ceny. Przekonaj się sam! Nasze usługi hosting także są niedarmowe, z z jedną różnicą, nasze usługi hosting są jednymi z najmniej kosztownych w Internecie Nie wierzysz? Sprawdź Jeżeli tak to bezzwłocznie wejdź na nasz portal i nabierz przekonania o słuszności tego wpisu Nasze usługi hosting oferują najbardziej solidną jakość w najmniejszej cenie. Nie będziesz zmuszony wypłcać wielkich pieniędzy za usługi hosting. Jeśli wpadniesz pierwszy raz na naszą stronę internetową, odpowiemy Ci na wszystkie pytania. W naszym asortymencie odszukasz ogrom opłacalnych rabatów dla nowoprzybyłych klientów. Jak zaś jesteś naszym stałym klientem, możesz być pewien, że będziesz miał możliwość skorzystać z niecodziennych okazji. Sprawdź sam i zajrzyj niezwłocznie. Zauważysz ile jesteś w stanie oszczędzićz nami.

neibraGabgoneminecraftminecraft

minecraft onlineminecraft

LorwayrowSody

angry birdsminecraft

minecraft online

minecraft online

The comments to this entry are closed.